دانلود آهنگ رحمان و رحیم هوای دنیام بدجوری سرده در پایتخت 6 (شش) تو خیابون ریکادو

هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * هوای دنیام بدجوری سرده نذار ( تو خیابون ) * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , رحمان و رحیم (ریکادو) باشید.

دانلود آهنگ رحمان و رحیم (ریکادو) به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک

Download new song by Rahman Va Rahim called To Khiaboon With online playback , text and the best quality in mediac

دانلود آهنگ 

متن اهنگ رحمان و رحیم هوای دنیام بدجوری سرده تو خیابون ریکادو

تو خیابون زیر بارون قدم زدم باز تو نیستی
نم نم بارون خاطره هامون
کوچه باز خیس شده، تو نیستی
برگرد هوای دنیام بدجوری سرده
نیودنت بازم دلو دیوونه کرده
برگرد نذار که از دست برم دوباره

این خونه واسه دیوونگیت باز بیقراره
تا تو پاتو نذاری توی این خونه آروم نداره قلبِ دیوونه
دانلود آهنگ ریکادو تو خیابون ( مصطفی و مجتبی حبشی )

پاشو بیا خسته شدم من
دردِ این دلو به کی بگم من
گروه ریکادو تو خیابون

https://mediac.ir/song/%d9%87%d9%88%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%86%db%8c%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d8%af%d8%ac%d9%88%d8%b1%db%8c/

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : بدجوری ,هوای ,دنیام ,خیابون ,ریکادو ,رحیم ,هوای دنیام ,دنیام بدجوری ,سردهنیودنت بازم ,واسه دیوونگیت ,خونه واسه ,هوای دنیام بدجوری ,دنیام بدجوری سردهنیودنت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله خبري و سرگرمي وبلاگ جامع پزشکی و سلامت ردلاو چت|خاطره مدیر لاو چت عشق مانی جون است|چت لاو Nicholas آپشن خودرو | استریو آرام ارائه انواع طرح توجيهي یهویی های خودم... تعمیر ماینر مرکز آموزشهای آزاد دانشگاه پیام نور نیشابور